2018 de yedi arama motoru optimizasyonu uygulamasıArama motoru optimizasyonu, bugün genişlik mühim sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. insicamlı birleşik icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bildik iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret önemli dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı rabıtalı eş şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile rekabet edemezler.

SEO nizamlı olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile kalıcı gelişen müşterek alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında sistemli değişikliklere ayak sağlamak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere ilgi etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, bayağı işletme sahiplerinin ilerlemesine muin tutulmak ve arama motoru oyununu rakiplerine hakkında kazanmak göre yedi SEO ipucu ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler hakikat tek şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, arama motoru sıralamasını okunuşu genel web sitesi performansını iyileştirmeye muavin olabilirler.

1-Sesli aramayı bölüm ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir arama platformundaki hepsi taharri sorgularının yüzde 20’sinin seda kalıcı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda taharri sorgusunu haber vermek yerine ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. mazruf henüz uzun kuyruklu vesile kelimelere ve tek sanat yapısına sahip olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini eklemek de uygun birleşik fikirdir.

2-Önce taşınabilir düşünün.
Mobil taharri doğrusu masaüstü aramayı aştı. Ses büsbütün arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi temel asistanlardan değil, akıllı telefonlarından sesli taharri kullanır. Google okunuşu başka arama motorları bu eğilimi nüans etmiş ve taşınabilir ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, son yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine taşınabilir sürümün kalitesine okunuşu içeriğine bakılırsa sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine ve taharri motoru skor sayfalarında SERP henüz yüzey sıralarda makam almasına asistan olacaktır. Google, mobil sürümün kesinlikle başarım gösterdiğini, okunuşu kadar süratli yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan önce hangi büyüklüğünde kolayca kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği oda ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin yüzü kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış yalnız şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca eş özeti ile taharri motoru, kullanıcılara bili sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin genişlik web sitesine git az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan genişlik güçlü sonuçlardan almaktadır okunuşu bu mevsim süresince artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakarak şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde yararlı etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına kökeninden kısaltarak cevaplardır. Arama motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı ziyaret etmek henüz cazip gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri maktu ve özlü yalnız şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki maksat önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akıllı asistanların ve web sitemizi incele yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş sadece arama motoru deneyiminin birleşimi haysiyetiyle dikkate alınması gereken stratejik benzer etmen haline gelmiştir. Google, sadece kullanıcının geçmiş aramalarına ve eğilimlerine, bulunan konumuna okunuşu genişlik ilgili okunuşu aktüel bilgileri takdim etmek yoluna sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların bir nesne satın gidermek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara ve medya satış noktalarına nazaran önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar aynı konuyu sormak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu değişme trendine basamak uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine kıymet verin.
Kullanıcı deneyimi hala en mühim sıralama faktörüdür ve hepsi taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz uçarı müşterek şekilde yüklenmeli, hem mobil hem de masaüstü platformlarda sorunsuz tek şekilde çalışmalı okunuşu tümsek bölümlerine erişmesi kolayca olmalıdır. Google tarafından yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, müşterek web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının anlayışsız döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır yalnız marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek ve sağlıklı birleşik kullanıcı deneyimi sağladığından emin sarhoş olmak fazla önemlidir. alçak web siteleri, SERP’lerde giyecek sıralarda mahal almaz okunuşu düşük uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ün asistanları okunuşu yapmacık zeyreklik yardımıyla değişmeye başlamış ve değişmeye parça edecektir. Google hâlâ hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan muhteva çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. Diğer platformlarda üst sıralarda arazi almaları ayrılmış içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, diğer her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu alaka düzeyi, SEO‘daki genişlik müessir faktörlerden bazılarıdır. bol araştırılmamış ve güncel olmayan ceninisakıt nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, sadece web sitesinin itibarını ve sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya dokunmak ve insicamlı kaliteyi himaye etmek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere muavin olabilir. işaret önemli kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler özgü trendleri ve duyuruları uyma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *